Sprawdź swój Kod Miłości!

Czy Twoja strategia miłosna nastawiona jest na porażkę czy sukces?

 

7

Jesteś marionetką?

Masz niskie poczucie wartości, obawiasz się o przyszłość, jesteś sama i boisz się samotności lub w swoim związku ciągle walczysz ze swoim partnerem? 

Jesteś bohaterką?

Wzięłaś byka za rogi, stawiasz na swoim, odnosisz sukcesy, ale ciagle nie spotkałaś wymarzonego partnera lub w Twoim związku brakuje szczerości i głębokiej więzi?

Jesteś czarodziejką?

A może jesteś już czarodziejką spełnionego związku i doświadczasz prawdziwej miłości, wiesz kim jesteś i cieszysz się życiem na całego?

Dzięki testowi:

rób test i dowiedz się, gdzie jesteś na drodze do spełnienia w miłości.
– poznasz poziomy świadomości i etapy związku,
– uświadomisz sobie ukryte motywy działania,
– poznasz drogę, którą musisz przebyć, by osiągnąć prawdziwą miłość,
– zaczniesz unikać błędów w działaniu,
– nauczysz się rozpoznawać prawdę i kłamstwo,
– usuniesz źródła bólu, cierpienia i niepowodzenia,

 Przyciągnij do siebie prawdziwą miłość.

 

Po wykonaniu testu otrzymasz ebooka z opisem każdego etapu związku, inspiracjami i ćwiczeniami rozwojowymi.

 

opis etapów związku  mapa miłości 
ćwiczenia rozwojowe  prawdziwe historie miłosne

Każda kobieta ma w sobie wszystko, by stworzyć  szczęśliwy związek. 

Kod miłości.
Więcej harmonii. Więcej spokoju. Więcej miłości.

Wyobraź sobie, że….

Wyobraź sobie, że jesteś chora, ale masz cudownego sąsiada, która poszedł do apteki po leki. Ugotował obiad, zrobił pranie, odkurzył i poszedł z psem na spacer. Większość z nas pomyślałaby:  “jaki wspaniały sąsiad!”  Nasz poziom uznania i chęć odwzajemnienia się byłoby ogromne.

Teraz pomyśl o swoim partnerze (obecnym/byłym)  i zauważ podobieństwa w wysiłkach podejmowanych przez niego każdego dnia, aby stworzyć wasze wspólne życie. Czy uznanie i wdzięczność za wszystko co robi/zrobił każdego dnia byłoby podobne?

Statystycznie rzecz ujmując aż 85% interakcji między partnerami  jest pozytywna, a tylko 15% jest negatywa.
Jednak my skupiamy się nieproporcjonalnie właśnie na tych negatywnych uczuciach. 

A co byłoby, gdybyś odczuwała taką samą wdzięczność do swojego partnera, jak do sąsiada?

Dlaczego nie?
Dlaczego tego nie robimy?
Nie robimy tego dlatego, że skłonność do szufladkowania i krytykowania partnera po części wynika z nieuświadomionego, zbiorowego programowania społecznego, że miłość pozbawiona jest empatii, wdzięczności, radości,  a właściwie to jest niemożliwa. Takie podejście do miłości reprezentuje znaczna część naszego społeczeństwa.
Rozejrzyj się wokół. Jakie związki Cię otaczają? Czy Twoi rodzice darzą się miłością? Czy Twoi przyjaciele mają udane związki? 

Miłość, za którą tęsknimy to miłość pełna bliskości, zaufania, prawdy i czułego dotyku. Każdy z nas ma zdolność do takiej miłości. Miłość może być wspaniałym przeżyciem, w której upojne uczucie trwa godzinami, a nie minutami. Taka miłość, która nas otacza, przenika, jest w naszych myślach przez cały dzień. Miłość, która cały czas płonie i która sprawia, że nasze życie wypełnione jest radością, szczęściem i spokojem. To jest możliwe. Wystarczy się przebudzić ze społeczne snu i sięgnąć po swoje marzenia.

Taka miłość jest możliwa po przekroczeniu najniższego poziomu świadomości – poziomu ego. Na poziomie ego mylimy entuzjazm emocjonalny wywołany doznaniami cielesnymi ze znacznie bardziej rozwiniętymi zdolnościami jak empatia, zrozumienie, akceptacja i miłość. Każdy jest zdolny to tych wyższych uczuć poprzez zwiększenie swojego poziomu świadomości i przejście na poziom umysłu i serca. 

Przekraczanie poziomów świadomości pomoże Ci wyeliminować niekorzystny wpływ strefy ego i przesłania kulturowego na twoje relacje z mężczyznami. Wszystko to, co postrzegasz na poziomie ego, uniemożliwia Ci osiągnięcie spełnienia. Obsesja na punkcie zaspokojenia potrzeb seksualnych, wyglądu, pogoń za chwilami przyjemności, lęk przed samotnością, brak zaufania do siebie i mężczyzn, niskie poczucie wartości -to wszystko oddziela nas od doświadczenia trwałej i prawdziwej miłości.  W rezultacie niewiele jest par, które osiągają wysoki poziom rozwoju i pozostają ciągle na poziomie dążenia do zaspokojenie podstawowych potrzeb, co powoduje, że ich miłość ulega stagnacji.

Test Kod Miłości uświadomi Ci na jakim poziomie jesteś, pomoże Ci przekroczyć poziom ego i osiągnąć kolejne poziomy, by w rezultacie doświadczyć spełniania w miłości.

Mapa miłości.
Czy to na pewno działa?

Myślenie, że nasze działanie opieramy na przemyśleniach i naszych decyzjach jest iluzją. Umysł dokonuje wyborów z niewyobrażalną prędkością opierając się na milionach danych oraz ich wzajemnych relacjach, w procesie dalekim od świadomego myślenia.  

Myślisz, że mapa miłości i przekraczanie poziomów świadomości to czary-mary?!
Mapa miłości opracowana jest na podstawie najnowszych badań z zakresu fizyki kwantowej, matematyki zaawansowanej,  kinezjologii i neuronauki. Nasz mózg i nasze ciało funkcjonują całkiem inaczej na poziomie ego – niskim poziomie miłości, a całkiem inaczej na poziomie umysłu i serca – wyższych poziomach miłości.

PRZYKŁAD
Mężczyzna wręcza kobiecie bukiet żółtych tulipanów…

Poziom ego
Myśli: “Ale wymyślił, żółte tulipany… Nie cierpię tych kwiatów…, a jeszcze żółte… Może mnie zdradził?…. Co on sobie myśli…? Myśli sobie, że bukietem kwiatów wszystko załatwi… Nawet bukietu kwiatów kupić nie potrafi… Ja to mam pecha. Inny na pewno kupiłby róże. Dlaczego on kupił mi te kwiaty…?
Emocje: podejrzliwość, rozczarowanie, smutek, złość
Słowa: “Wiesz, że nie lubię tulipanów! O co Ci chodzi?! Nie wierzę Ci! Na pewno coś kręcisz!”
Skutek: Twój partner nie rozumie dlaczego nie cieszysz się z prezentu. Pomyśli, żę wszystko robi źle. Niechętnie będzie kupował Ci kwiaty w przyszłości. Ta niechęć przełoży się także na inny sfery waszego życia. 

Poziom umysłu
Myśli: “Żółte tulipany… Nie lubię tych kwiatów…, ale miło z jego strony, że pomyślał o tym. Stara się. Będzie dobrze. Mam nadzieję, że naprawdę mnie kocha i jest wierny. Ach tam, zapomnijmy o tej kłótni.”
Emocje: nadzieja, akceptacja, przebaczenie
Słowa: “Dziękuję, to bardzo miło z Twojej strony. Tak, zapomnijmy o tej kłótni. A tak przy okazji, pamiętaj, że nie lubię tulipanów.”
Skutek: Twój partner czuje akceptację i chęć budowania relacji. Trochę jednak podcięłaś mu skrzydła, mówiąc, że nie lubisz tych kwiatów.

Poziom serca
Myśli: “Co za piękne kwiaty. Bukiet jest cudowny i on jest cudowny. Ach, mam wspaniałego faceta.”
Emocje: wdzięczność, radość, miłość
Słowa: “Dziękuję! Kwiaty są piękne! Jesteś cudowny! Ale mam z Tobą boskie życie!”
Skutek: Twój partner czuje pełną akceptację, miłość i radość.  Wasze uczucie jest stabilne, a takie gesty są symbolem waszej miłości i sprawiają radość Tobie i jemu.

Każda osoba doświadcza, postrzega i interpretuje świat oraz jego wydarzenia zgodnie ze swoim przeważającym poziomem świadomości.
Gdy w świadomości przeważa poziom ego i mózg uzależniony jest od negatywnych emocji, będzie wymuszał na Tobie myśli, emocje i działania prowadzące do smutku, żalu, obwiniania i ostatecznie do rozpadu związku. 

Na poziomie umysłu będziesz miała dużo odwagi, aby zaufać partnerowi i żywić nadzieję, że wszystko się ułoży i że dacie radę. Powiesz mu prosto z mostu co czujesz, nawet jeśli coś mogłoby go zranić. Ostatecznie i tak Twoje zachowanie będzie miało raczej pozytywny wpływ na wasz związek.

Na poziomie serca będziesz całkowicie zachwycona kwiatami, bez względu na to jakie dostaniesz, bo we wszystkim dostrzegasz piękno. Wyrazisz wdzięczność i  będziesz cieszyć się nimi odczuwając  miłość od niego, do niego oraz swoją miłość do siebie i do świata.

Stań się bardziej świadomą kobietą.
To największy dar jaki możesz zrobić dla siebie i swoich najbliższych.

Mapa miłości w skrócie

Poziom ego (Ciało)

Siła niszcząca życie i związek 

Poziom umysłu (Umysł)

Siła wzmacniająca życie i związek

Poziom serca (Duch)

Siła wzmacniająca życie i związek

Przewaga lewej półkuli Prawa półkula rozwija się  Przewaga prawej półkuli 
Motywacja: bezpieczeństwo, seks, zaprogramowane role życiowe: partnerka, żona, matka  Motywacja: związek partnerski, wybrane role życiowe: partnerka, żona, matka Motywacja: bezwarunkowa miłość
Materializm Morale Miłość
Emocje: poczucie winy, obwinianie, smutek, żal, lęk, złość Emocje: odwaga, nadzieja, akceptacja, przebaczenie, zrozumienie Emocje: miłość, radość, spokój 
Reakcja na problem: Dlaczego ja? Reakcja na problem: Czego powinnam się nauczyć? Reakcja na problem: W jaki sposób mi to służy?
Potrzeba posiadania racji Potrzeba posiadania racji  Brak potrzeby posiadania racji
Brak poczucia wartości Wątpliwe poczucie wartości Niezachwiane poczucie wartości

Przekonania: Nie jestem wystarczająco dobra. Muszę

zasłużyć na miłość. Nie mam wpływu na życie i muszę

się z nim zmagać. Życie nie jest łatwe. Nie widzę związku

między moimi przekonaniami i emocjami a moim

zdrowiem, relacjami i zarobkami.

Deklaracja: Jestem zaangażowana, otwarta na rozwój i

uczenie się. Wierzę, że mam wpływ i mogę tworzyć

swoje życie i tak właśnie robię. Jestem produktywna.

Potrafię wyznaczać cel a w ich osiągnięcie wkładam

wiele wysiłku. Zauważam związek między

przekonaniami, emocjami, zdrowiem, relacjami,

zarobkami.

Odczucia: Czuję, że życie przepływa przez mnie.

Z łatwością osiągam moje cele. Życie jest przyjemną

podróżą. Odczuwam jedność ze wszystkimi i wszystkim.

Podążam wyłącznie za intuicją. Odczuwam całkowity

spokój wewnętrzny. Jestem źródłem miłości.

Nie oceniam nic i nikogo. Potrafię uzdrowić swoje ciało

i relacje.

Ocenianie innych Czasem oceniam innych Nie oceniam niczego i nikogo 
Życie w kłamstwie Nauka życia w prawdzie Życie w prawdzie
Uciekanie w alkohol, jedzenie, chwilowe przyjemności  Zdarza się uciekanie w alkohol, jedzenie, chwilowe przyjemności  Życie w prawdzie 
Niska świadomość Rozwijanie świadomości Wysoka świadomość

Aby przejść do poziomu serca musisz przejść przez poziom umysłu. 
ZRÓB TEST i sprawdź, gdzie jest na drodze do prawdziwej miłości!

[SmartQuizBuilder id=8][/SmartQuizBuilder]

Pin It on Pinterest