Rekomendacje

Dlaczego
warto?

Kod Miłości Iwony zaintrygował mnie i od tego zaczęła się nasza współpraca. Iwony profesjonalizm i niesamowity dar wyczucia sprawiły że mój związek przeszedł cudowną metamorfozę . Współpraca z Iwoną uświadomiła mi co potrzebuję wzmocnić u siebie aby związek na tym skorzystał. Zaufałam jej bezgranicznie i stosowałam się do wszystkich jej zaleceń, i krok po kroku wdrażała w związek. Jestem jej za to niezmiernie wdzięczna bo dzisiaj jestem bardzo dobrą partnerką dla mojego mężczyzny i mój partner jest tym którego zawsze pragnęłam mieć u swego boku. Polecam współpracę z Iwoną Ksiadzyna bo jak mi pomogła i mojemu związkowi to pomoże i Tobie. Dziękuję Iwonko bo dzięki Twoim sesjom zyskałam znacznie więcej niż udany i spełniony związek.

Agnieszka (40 lat), Tychy

Dzięki pracy z Iwoną zmieniłam oczekiwania i podejście do relacji. Jestem bardziej świadoma i patrzę na związki realistycznie. Podniosłam swoją odporność psychiczną, nauczyłam się bardziej kontrolować emocje i jednocześnie poprawiłam relacje z rodziną i znajomymi z pracy. Wzmocniłam siebie jako osobę. Coraz lepiej dbam o siebie, zarówno zewnętrznie (ciało) jak i wewnętrznie (duch). Wszystkie zajęcia z Iwoną bardzo dużo mi dały. Uporządkowałam swoje życie, wiem czego chcę od życia i związku. Uwierzyłam w siebie i w to, że odnalezienie miłości mojego życia to tylko kwestia czasu. 

Ania (35 lat), Poznań

Kod Miłości trafia w sedno – dotyka serca i zmienia je w sposób delikatny i skuteczny. Daje prawdziwą wiarę w siebie i drugiego człowieka. Otwiera głowę i daje zrozumienie, jak działamy, co robią z nami emocje. Mapa świadomości KODu MIŁOŚĆi to klucz to tworzenia prawdziwej relacji. Zorientowałam się, gdzie jestem na mojej drodze do związku, o którym marzę i wiem, co robić aby go osiągnąć. Jak zasmakujesz  pobytu – na  wyższych poziomach nie chcesz już wracać w niższe rejestry. Iwonka – dziękuję za wszystko

Jolanta (47 lat), Legionowo

Program Kod Miłości i praca z Iwoną zmieniły moje spojrzenie na miłość i związki. Podczas kilku sesji krok po kroku przeszłyśmy przez proces rozpoznawania, nazywania i zmieniania moich emocji, wyobrażeń i oczekiwań. Wszystko po to, aby zaczęły mnie one wspierać w tworzeniu wymarzonego związku. Iwona na każdym etapie, z wyczuciem i szacunkiem inspirowała mnie do zmiany, dopingowała do pracy i cieszyła się z efektów. Praca z nią w ramach kursu uświadomiła mi, że najważniejszą relacją jest ta, którą mam z sobą samą i to od jej jakości zależą moje wszystkie pozostałe związki. Szczerze polecam współpracę z Iwoną oraz kurs Kod Miłości.

Monika (38 lat), Warszawa

Iwonę poznałam podczas coachingu kilka lat temu. Znajoma poleciła mi zgłosić sie do niej, mówiąc, że ma bardzo osobiste podejście do swoich klientów. Posłuchałam, ale z rezerwą, dlatego, że była to moja pierwsza styczność z coachingiem. Jednak, wyniki przerosły moje oczekiwania. Już po kilku sesjach zrobiłam ogromny postęp zarówno na poziomie osobistym, jak i zawodowym! Iwona jest bardzo przystępna, elastyczna i wyrozumiała. W jej praktyce najbardziej doceniłam jej intuicyjne i spersonalizowane podejście do mojego celu. To sprawiło, że sesja byla bardzo efektywna, ponieważ wiedziałam, że ona mnie rozumie i dlatego potrafi lepiej mi pomoc. Od tamtej pory bardziej wgłębiłam się w temat rozwoju osobistego dlatego, że jego różne metody naprawdę odmieniają sposób myślenia na lepsze. Iwona pozytywnie wpłynęła na kolejne, szczęśliwsze etapy mojego zycia. Bardzo się cieszę, że to ona prowadzila mnie wówczas i nikt inny. Polecam ją moim przyjaciołom bo wiem, że jedynie zyskają podejmując decyzję aby osiągnąć swoje cele z pomoca Iwony.

Kamila (34 lat), Paryż, Francja

Trafiłam na Kod Miłości z potrzeby poszukiwania partnera życiowego, a zaczęłam głębiej odkrywać siebie – jaka jestem, czego pragnę, co jest dla mnie ważne. Iwona wspaniale prowadzi spotkania i dzieli się swoimi doświadczeniami. Do tego jest nadzwyczaj utalentowanym słuchaczem i jej pytania trafiają w punkt. Wiem, że dzięki temu jestem na właściwej ścieżce.

Magda (38 lat), Warszawa


Nie odwlekaj działań,
które przeniosą Twoje życie miłosne
na zupełnie inny poziom.

Pin It on Pinterest

Share This